İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri 2020/2021

MEB Yurtdışı Doktora Bursu

Yüksek Lisans ile Doktora Farkı

Kapadokya Üniversitesi Yüksek Lisans İlanı

Yüksek Lisans İlanları 27 Eylül, 11:42'de eklendi

Kapadokya Üniversitesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı için yüksek lisans ilanı yayımladı. Bu ilanda şu ifadelere yer verildi.

Lisans mezunuysanız, istediğiniz alanda çalışamıyor ya da alan değiştirmek istiyorsanız, akademik alanda çalışmayı düşünüyorsanız, iş yerinizdeki konumunuzu yükseltmeye ihtiyacınız varsa veya kendinizi geliştirerek kamuoyu önderleri arasına girmek istiyorsanız, Kapadokya Üniversitesinin size sunduğu yüksek lisans imkanlarını kaçırmayın. Kapadokya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kent, Çevre ve Yerel Yönetimler, İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Odyoloji yüksek lisans programları, akademik ve mesleki kariyer için sizlere yeni olanaklar sunuyor.

Hayatınızın geri kalanını keşke şunu da okusaydım, bunu da bilseydim diye geçirmeyin!

Alev Alatlı, İlber Ortaylı, Şevket Pamuk, Ahmet İnam, Buket Uzuner, Süleyman Seyfi Öğün, Ruşen Keleş ve daha birçok duayen ismin seminerleriyle zenginleştirilmiş Yüksek Lisans Programı sizleri bekliyor.

Kapadokya Üniversite Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsünün düzenlemeye başladığı Tez ve Yazı Kampları, katılımcılara verimli bir çalışma ortamı sağlıyor. Tanıl Bora ve Umut Al’ın seminerleriyle katıldıkları kamplar, akademik hedeflere ulaşmak için bire bir rehberlik ve kısa zamanda yol alma ilhamı veriyor.

Kapadokya Üniversitesi yüksek lisans programlarının yenilikçi, çıkışı evrensel uygulaması yerel eğitim imkanlarından yararlanın, kendinize daha müreffeh, daha doyurucu bir gelecek hazırlayın!

Üniversitenin İlan Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız

 

Yorumlar
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gerede haberleri